wybierz najlepszych

Dj Sebastian Pączkowski

DJ/konferansjer/wodzirej, człowiek, który jest przykładem na to, że jeśli ktoś bardzo czegoś pragnie, to może wejść na wyżyny szybko i skutecznie. Pracowitość i upór w dążeniu do celu popłacają a jeżeli do tego posiada się dobry, profesjonalny warsztat i wrodzone umiejętności to miksowanie i granie muzyki stają się sprawa prostą.  Sam o sobie mówi „Nie jestem najlepszy lecz lepszych od siebie nie znam…”. To oczywiście ŻART, zapraszam do współpracy wszystkich, którzy poszukują na swojej imprezie kombinacji profesjonalizmu, humoru, doświadczenia, kultury i dobrej zabawy.

Do zobaczenia!

zobacz więcej >>

Dj Maciej Rusinek

Skromny, młody, miły, zdolny, uśmiechnięty, chłopak który kocha muzykę.

Każdą swoją pracę wykonuje solidnie zawsze daje z siebie 100 % i robi to z pasją.

Muzyka jest jego miłością i sposobem na życie. Jego   miłość do tej pracy sprawia

że imprezy wychodzą mu znakomicie! Maciej jest osobą, która zachwyci Was nie tylko dużą wiedzą na temat muzycznego świata lecz również posiada duże umiejętności wodzireja. Praca z nim to czysta przyjemność.

Widzimy się na waszych uroczystościach !

zobacz więcej >>

Dj Maciej Bock

Przygoda z Dj'ingiem rozpoczęła się już w szkole podstawowej, profesjonalnym miksowaniem zajmuje się od 17 roku życia. Dziś ma 23 i stale się rozwija. Przez kilka lat prowadził swoją autorską audycje w Radio Jantar, gdzie szlifował swoje zdolności werbalne. Wesela i imprezy okolicznościowe prowadzi na najwyższym poziomie, co w połączeniu z genialnym wyczuciem muzycznym daje tylko jeden efekt - zadowolenie nawet najbardziej wybrednych gości.

zobacz więcej >>

Dj Przemysław Bryl

Związany z muzyką od najmłodszych lat. Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepian oraz szkoły produkcji muzyki w Poznaniu. Każda prowadzona przez niego uroczystość jest wcześniej starannie przemyślana i przygotowana. Idealnie dostosowuje muzykę do każdej grupy wiekowej jak i okoliczności imprezy. Wyróżnia go znakomita znajomość utworów jak i doskonały kontakt z publicznością.  Elastyczny, pomysłowy, otwarty na sugestie po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

zobacz więcej >>

Dj Konrad Czupa

Dj, wodzirej, człowiek z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez oraz bardzo wysokiej kulturze osobistej. Dzięki doświadczeniu i naturalnym zdolnościom potrafi poprowadzić każdą imprezę. Poczucie humoru, dobre maniery, gust muzyczny sprawią, że każde Wesele na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej, oraz zaproszonych gości. Muzyka to jego hobby do którego podchodzi profesjonalnie i z zamiłowaniem. Za sukces w swojej pracy uznaje zadowolenie klienta i zabawę do białego rana.

zobacz więcej >>

Dj Mateusz Bryl

Dj i wodzirej który zawsze podchodzi do każdego wyzwania z pełnym zapałem. Przez wiele lat związany był z największymi firmami eventowymi w Polsce. Zaprosi Was do każdej zabawy i tańca! Gdy słyszy Modern Talking sam zaczyna tańczyć za konsoletą. Zaraża optymizmem i uśmiechem, a impreza z nim to czysta przyjemność.

 

galeria

zdjęć

Wesele to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, którą wspominać będziemy bardzo długo. Wiele miesięcy przygotowań, mnóstwo ustaleń, by wreszcie nadszedł ten wymarzony dzień. Dzień ślubu i wesela to chwile pełne szczęścia dla Młodej Pary, rodziny, gości weselnych, a także przyjaciół i znajomych, a co najważniejsze godziny dobrej zabawy. Nowoczesne wesele powinno być dobrze zorganizowane, piękne i eleganckie.

 

galeria

filmów

kilka słów

DJ na wesele to osoba z ogromną wiedzą muzyczną. Znajomość historii muzyki, podstaw z zakresu budowy utworu muzycznego, obsługi sprzętu DJ-skiego, to elementy bez których trudno wykonywać profesjonalnie i z dbałością o detale ten zawód. To także ciągłe poszukiwania nowej muzyki i ponownego odkrywania tej już istniejącej. Tylko w ten sposób DJ weselny sprosta oczekiwaniom gości w różnym wieku czy coraz częściej pochodzących z różnych kultur.

 

Dobry DJ na wesele to przede wszystkim wnikliwy obserwator. Obserwuje zachowania gości, ich nastrój, odczucia, zaangażowanie po czym dokonuje analizy. Odgaduje pragnienia muzyczne gości, po czym je spełnia. Dostrzega zmęczenie i zwalnia tempo albo zaprasza na przerwę. Widzi rządzę szalonej zabawy i sięga po rozpalające zmysły przeboje.

 

Dobry Wodzirej Weselny to wysoka kultura osobista i maniery. Raczej nikt na weselu nie wyobraża sobie DJ-a krzyczącego do mikrofonu (popularne poniekąd wśród DJ-ów wątpliwej klasy) „nie spać, zwiedzać, zapie…” albo ubranego w wytarte dżinsy czy, co gorsza, dres. Przy wyborze Dja na wesele powinno się więc zwrócić na to szczególną uwagę obecnie, kiedy każdy, kto posiada laptopa i jakiekolwiek nagłośnienie może nazywać się DJ-em. Podobnie jak podstawą ubioru jest garnitur, tak w obecnych czasach należy oczekiwać czegoś więcej niż tylko stół i laptop. W tym dniu  wszystko powinno być piękne, eleganckie i cieszyć oczy - również stanowisko pracy DJ-a i sprzęt.

 

Dobry DJ na wesele to osoba otwarta, umiejąca szybko nawiązywać kontakty i pracować z ludźmi. Podczas wesela jest przewodnikiem wydarzeń, więc musi być komunikatywny. Prowadząc kolejne etapy wesela wykazuje się odwagą, umiejętnością pracy w stresie oraz jest swoistym liderem

 

Dobry didżej na wesele musi wykazać się wyrozumiałością, cierpliwością i empatią. Jedni przychodzą po dedykacje, inni zamówić piosenki, a niektórzy nawet porozmawiać, tak po prostu. Nieodzowny jest również uśmiech na twarzy, poczucie humoru, umiejętność improwizacji i odnalezienia się w każdej sytuacji. Często profesjonalny DJ weselny to niepoprawny optymista, zarażający uśmiechem i pozytywnym nastawieniem innych.

 

DJ weselny – człowiek, którego zadaniem jest reprezentować nowożeńców oraz zadowolić gości weselnych. Creative Dj to gwarancja dobrej zabawy. To możliwość wyboru Dja Który spełni Państwa oczekiwania.

 

 

 

o nas

Creative Dj  to grupa osób zajmujących się obsługą wesel  lub  imprez na których potrzebny jest  oryginalny Dj lub Wodzirej, to połączenie trzech elementów : Muzyki, światła i niebanalnych pomysłów na najwyższym poziomie.  Jeżeli czytasz ten tekst oznacza to że potrzebujesz kogoś takiego jak my. Nie zwlekaj zadaj pytanie o ofertę a my dostosujemy ją do twoich potrzeb.

 

 

Dj Sebastian Pączkowski

——

tel: 604 626 113

e-mail: info@creativedj.pl

Dj Maciej Rusinek

——

tel: 795 961 206

e-mail: dj-rusinek@creativedj.pl

Dj Konrad Czupa

——

tel: 788 603 959

e-mail: dj-czupa@creativedj.pl

Dj Maciej Bock

——

tel: 788 040 005

e-mail: dj-bock@creativedj.pl

Dj Przemysław Bryl

——

tel: 536 857 061

e-mail: dj-bryl@creativedj.pl

Dj Mateusz Bryl

——

tel: 793 452 808

e-mail: dj-brylm@creativedj.pl

współpracujemy z najlepszymi

blog

napisz do nas

Submitting Form...

The server encountered an error.

Wiadomość została wysłana

kontakt

Tel: +48 604 626 113


Email: info@creativedj.pl

 

© 2016 Creativedj - Dj Wodzirej na wesele, Dj Szczecin, Dj Kołobrzeg, Dj Słupsk, Dj Poznań

 

projekt i wykonanie www.apladruk.pl