Współpraca Polecani fachowcy

Maciej Mostowski

Maciej Mostowski Studio Filmowe Madric

Maciej Mostowski… Oni, czyli ci z drugiej strony  obiektywu mówią, że można z nim pogadać o wszystkim, zażartować ale i też porozmawiać poważnie. Potrafi rozładować atmosferę, nawiązać kontakt, tylko po to żeby zdjęcie było bardziej naturalne, bo kiedy ono może być, jak nie wtedy, kiedy robi je ktoś komu się zaufało. Ponoć pomaga. Tak, tak twierdzą też inni, tym razem ci którzy są przy wizjerze aparatu. Cóż powiedzieć, to idealna osoba, żebyś go zaczepiła i zapytała, czy podzieli się z wami swoim profesjonalnym podejściem do spraw na wielu płaszczyznach. Bo zdjęcie to nie tylko “pstryk”.

Szybki kontakt do Macieja 

Tel.600534270

e-mail. info@maciejmostowski.pl

Arek Kucharski

Arkadiusz Kucharski Fotografia Foto-Kucharski

To co mnie fascynuje to fotografia. Jest ze mną od zawsze. Począwszy od dziadka, który zaraził mnie uwiecznianiem wspomnień na kliszach aż do dzisiaj, gdzie światem rządzi cyfrówka. To co mnie urzeka w fotografii ślubnej to fakt, że mogę uczestniczyć w jednym z najważniejszych dni w życiu ludzi całkowicie mi obcych, dopuszczających mnie do tych wzruszających momentów. Zatrzymywanie uczuć na moich fotografiach daje niezwykłe poczucie tworzenia historii, a to daje przede wszystkim satysfakcję. Życzę każdej Parze, aby mogła wracać do swoich wspomnień przez wiele lat. Zadbam o to, aby ten piękny dzień powracał na Waszych zdjęciach w niezmiennie wzruszający sposób.

Szybki kontakt do Arka 

Tel.501376145

e-mail. kontakt@foto-kucharski.pl

Bartek Chrzanowski

Bartosz Chrzanowski – Fotograf Weselny

Kocham swoją pracę, dlatego mogę rozwijać się i oferować swoim klientom maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Doskonale trafiliście, jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf weselny. Szczecin jest miastem, w którym można mnie znaleźć, dlatego zapraszam serdecznie wszystkich nowożeńców do kontaktu – razem znajdziemy rozwiązania, które pozwolą Wam wspominać dzień ślubu i wesela w wyjątkowy sposób.

Szybki kontakt do Bartka

Tel.888108414

e-mail. kontakt@chrzanowski.pl

Sala Weselna Białogard jubilatka

Kliknij w zdjęcie

Sala Weselna Koszalin Czarny tulipan

Kliknij w zdjęcie